Budownictwo i architektura : Zintegrowana Szkoła Budowlana

Zintegrowana Szkoła Budownictwa (InSB) niedawno uruchomiła swoją stronę internetową w ramach przygotowań do otwarcia 2014.
InSB będzie zlokalizowane w Chicago i utworzyło misję, aby za pomocą wspólnej i innowacyjnej platformy, poszerzyć wiedzę i kształcić studentów w zakresie architektury, inżynierii i budownictwa .
Skupiając się na wspólnym wysiłku, grupa osób, architektów i wychowawców, zjednoczyła się, aby ustanowić nowy sposób kształcenia studentów w zakresie architektury, inżynierii i edukacji budowlanej.
Śledź przerwę, aby dowiedzieć się więcej o programach i certyfikatach oferowanych przez InSB.
Szkoła zapewni studentom rygorystyczne studia akademickie, angażując, wspierając i wspierając kreatywność, innowacje i determinację, a jej wizją jest stać się instytucją pierwszego wyboru dla tych, którzy chcą zostać liderami w branży.
Jego założenie w Chicago jest nie mniej niż przejmujące, miejsce, które można uznać za stolicę architektury w Stanach Zjednoczonych.
Programy akademickie InSB są obecnie w trakcie opracowywania, ale obejmują również bezprecedensowe stopnie, takie jak licencjat zarządzania / marketingu +, który będzie kładł nacisk na rozwój kierowników wykonawczych i strategicznych liderów oraz tytuł licencjata projektowania po katastrofie + Rekonstrukcja, z naciskiem na planowanie awaryjne, mobilizację, optymalizację zasobów i alokację.
Będą również oferować specjalizacje w zakresie certyfikatów BIM i IDP, zrównoważonego projektowania, przebudowy budynków, kryminalistyki budowlanej.
Liniowe myślenie się skończyło.
Musimy być otwarci na równoczesny wkład i uczymy się, że jesteśmy otwarci na opinie wszystkich zainteresowanych stron.
mówi członek zarządu Randy Deutsch, AIA, LEED AP i autor opublikowanego niedawno BIM i zintegrowanego projektu: strategie dla praktyki architektonicznej.
(Wiley, 2011).
Innymi członkami zarządu założycielskiego są Arturo Vasquez, AIA, aktualny CSArch Firm Leader w Nowym Jorku oraz instruktor pracy magisterskiej w Boston Architectural College i Tabitha Ponte, Assoc.
AIA założycielka funduszu WIA (Women in Architecture).
Rada założycielska pracuje obecnie nad kwestiami budżetowymi i administracyjnymi, szkolnymi treściami i programami nauczania, znalezieniem potencjalnego miejskiego domu do adaptacyjnego ponownego wykorzystania oraz ustanowieniem gwiezdnej rady doradczej.
Mają agresywny wstępny harmonogram trzech lat na otwieranie drzwi.
Misja InSB rozpoczyna się od przestrzegania 3 filarów: wielodyscyplinarnej integracji AEC.
Utrzymanie i promocja kapitału finansowego i społecznego.
Wspieranie innowacji akademickich i zaangażowania.
InSB zorganizuje swoje pierwsze sympozjum latem 2012 roku.
.
Tkanina miasta.
.
w centrum Chicago.
Możesz znaleźć InSB i innych entuzjastów reform edukacyjnych za pośrednictwem miesięcznego wirtualnego forum #ArchEdu, a także śledzić InSB na Twitterze.
[przypisy: markizy tarasowe cena, termostat do podłogówki, gięcie blach teoria ]

Powiązane tematy z artykułem: gięcie blach teoria markizy tarasowe cena termostat do podłogówki