Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Architektura edukacyjna Część VIII

Jest to nasz ósmy wybór wcześniejszych projektów edukacyjnych, a wciąż mamy świetne posty z 2009 roku! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Erika Mann Elementary School / Die Baupiloten Po udanej modernizacji Szkoły Podstawowej Erika-Mann na Utrechter Strasse 25/27.
13347 Berlin, Baupiloten zaprojektowali wnętrze budynku na cały dzień.
Dzięki nowym krajobrazom wypoczynkowym i światom rekreacji, Baupiloten.
razem ze szkolnymi dziećmi.
rozszerzono koncepcję komfortowego środowiska uczenia się, tak aby obejmowała ona korytarze i sale lekcyjne w szkołach (czytaj dalej.) University College Ostfold Halden / Reiulf Ramstad Architekci Kluczowym pojęciem strategii architektonicznej jest naturalne cechy miejsca i wykorzystanie ograniczona paleta materiałowa.
Projekt znajduje się w starym.
Kulturalnym.
szczególną uwagę zwraca się na integrację z otoczeniem.
Konstrukcja oparta jest na prostych geometrycznych pryzmatach, liniach i płytach złożonych w skomplikowany układ pomieszczeń i funkcji (czytaj dalej.) Nowa siedziba i jadalnia Jadranki Uniwersytetu św.
Edwarda / Alejandro Aravena W tym samym czasie odbyły się 2 debaty projekt.
Jedno bardziej wyraźne, zadeklarowane w różnych dokumentach i będące faktycznymi wymaganiami programowymi, którymi należy się zająć.
Drugi, że chociaż został nazwany w niektórych dokumentach jako.
Zgodność z Master Planem.
był znacznie mniej wyraźny i pojawił się głównie na spotkaniach: chodziło o język i wygląd budynku oraz jego stosunek do starych budynków kampusu (czytaj więcej.) Kampus Uniwersytetu Pontevedra / Irisarri + Pi.
era In planowanie kampusu Pontevedra i budynków wydziału nauk oświatowych i CATRI (centro de apoyo a la transferencia de resultados de investigación, centrum przenoszenia wyników badań dochodzeniowych), kształtowanie geometrii – lokalne ślady.
i natura wciąż z potencjałem, przepełniona intencją stworzenia atmosfery, która wynika z przenikalności (czytaj więcej.) Szkoła Podstawowa Clapham Manor / dRMM Szkoła Podstawowa Clapham Manor stała się ofiarą własnego sukcesu; liczba uczniów wzrosła, wywierając znaczną presję na pomyślne dostarczenie programu nauczania w ramach ograniczeń oryginalnego budynku.
dRMM został poproszony o rozważenie udostępnienia dodatkowych miejsc do nauki w witrynie, które wspierałyby naukę i zabawę (czytaj więcej.)
[patrz też: ile kosztuje wykopanie studni głębinowej, bloczki keramzytowe, olx limanowa ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki keramzytowe ile kosztuje wykopanie studni głębinowej olx limanowa