Architektura 21szego wieku : László Z. Bitó 60 Conservatory Building / Deborah Berke & Partners Architects

Dzięki uprzejmości Deborah Berke & Partners Architects Bard College Conservatory of Music otrzymał hojny dar 9,2 miliona dolarów od Barda, absolwenta László Z.
Bitó, klasa z 1960 roku, na budowę budynku Konserwatorium László Z.
Bitó.
60.
Ten najnowocześniejszy obiekt dydaktyczny i wykonawczy zaspokaja rosnące potrzeby konserwatorium, wynikające z pięciokrotnego wzrostu od czasu jego założenia w 2005 roku.
Z przewidywanym terminem zakończenia stycznia 2013 roku budynek ma rozpocząć się w październiku.
.
Projekt budynku autorstwa Deborah Berke & Partners Architects wspiera zaangażowanie Conservatory w zapewnienie szkolenia muzycznego na najwyższym poziomie w kontekście liberalnej edukacji artystycznej.
Więcej opisu projektu po przerwie.
Robert Martin, dyrektor The Bard College Conservatory of Music, mówi: Moi koledzy i ja, a także studenci Konserwatorium, są podekscytowani tym prezentem i głęboko wdzięczni panu Bitó i jego żonie, Olivii Carino, za hojność i wiarę w nas.
Budynek Konserwatorium László Z.
Bitó.
60 będzie miał wpływ na naszą pracę i nasze codzienne życie.
Dzięki uprzejmości Deborah Berke & Partners Architekci Przestrzeń koncertowa The László Z.
Bitó.
60 Conservatory Building, sala z 145 miejscami siedzącymi, którą można skonfigurować na różne sposoby, pozwala uczniom na nowo wyobrazić sobie tradycyjną przestrzeń koncertową.
Posiada również funkcję nagrywania dźwięku i obrazu za jednym dotknięciem, a także funkcję transmisji na żywo.
W budynku znajduje się 15 studiów dydaktycznych i salon, a także duża sala, która może być również wykorzystywana do nagrywania audio i wideo.
W projekcie wykorzystano odwierty geotermiczne i pompy ciepła oraz przestrzegamy standardów Bard w zakresie najlepszych praktyk w zakresie ochrony środowiska.
Dzięki uprzejmości Deborah Berke & Partners Architekci, oprócz hojnego prezentu, Pan Bitó i jego żona, Olivia Carino, aktywnie pomagali Konserwatorium w rekrutowaniu utalentowanych studentów z Węgier.
W tym roku w Konserwatorium wzięło udział 20 młodych muzyków z Węgier.
W uznaniu entuzjazmu i wsparcia Bitós, sześciu studentów z Węgier na konserwatorium zostało wyznaczonych jako Bitó Scholars .
Ponadto w 2009 r.
Bitós przekazał 1,7 miliona dolarów na darowiznę na rzecz utworzenia programu studiów licencjackich w Konserwatorium.
W tym czasie Mr.
Bitó napisał: Mam przyjemność wspierać początkujący program konserwatorski Barda, pamiętając wsparcie, jakie otrzymałem od uczelni, która rozpoczęła moją karierę akademicką.
[hasła pokrewne: koszt wiercenia studni, bricomarche jarocin, markizy tarasowe cena ]

Powiązane tematy z artykułem: bricomarche jarocin koszt wiercenia studni markizy tarasowe cena