Architektura i nowoczesne budownictwo – KPF uhonorowana pięcioma nagrodami MIPIM Asia

W 2011 r.
MIPIM Asia Awards ogłosiła niedawno, że Kohn Pedersen Fox Associates (KPF) zdobył pięć nagród na 29 wyróżnionych, najwięcej nagród uzyskanych przez jedną firmę architektoniczną.
Uznany dla Centrum Handlu Zagranicznego w Hongkongu, Placu Koła w Szanghaju, Centrum Pomocy Międzynarodowej w Abu Dhabi, hoteli Xintiandi oraz Centrum Finansowego Marina Bay w Singapurze, KPF otrzyma nagrody na prestiżowej gali nagród 16 listopada.
była jedną z pierwszych amerykańskich firm architektonicznych, która rozpoczęła działalność w Chinach i od ponad 20 lat jest tam obecna, włączając w to biura w Szanghaju i Hong Kongu.
Te pięć nagród jest potwierdzeniem niezrównanych doświadczeń i przywództwa KPF w regionie.
Blogu usiadł z Eugenem Kohnem i Billem Pedersenem w lutym.
Wywiad AD z KPF można obejrzeć tutaj.
Międzynarodowe Centrum Handlu i Wheelock Square wygrały w kategorii Best Business Centers, Międzynarodowy Kompleks Pomocniczy na lotnisku w Abu Zabi w kategorii Najlepsze projekty w Azji Środkowej i Zachodniej, hotele Xintiandi w kategorii Best Hotels & Tourism Resorts oraz The Marina Bay Financial Center w kategorii Najlepsze budynki mieszane.
Po przyjęciu nagrody Paul Katz, dyrektor zarządzający KPF, powiedział: Ciągły sukces KPF w MIPIM Asia jest świadectwem jakości i aspiracji naszych klientów.
Do nich zawdzięczamy naszą najgłębszą wdzięczność, ponieważ współpracujemy, by tworzyć innowacyjny i odważny wkład w budowane środowisko.
Nasze projekty są tak dobre, jak nasi klienci.
Podczas MIPIM Asia delegaci będą głosować na swoje ulubione projekty, które określą ranking: złoto, srebro lub brąz.
Wszystkie nagrody zostaną wręczone podczas prestiżowej uroczystej gali MIPIM Asia Awards, która odbędzie się w środę 16 listopada w Centrum Kongresowym i Wystawowym w Hongkongu.
[podobne: zamek magnetyczny do drzwi, przenośniki kubełkowe, markizy tarasowe cena ]

Powiązane tematy z artykułem: markizy tarasowe cena przenośniki kubełkowe zamek magnetyczny do drzwi