Budownictwo i architektura : Wystawa „Po prostu Odwróć ścianę: Post Works na AF”

Dzięki uprzejmości Post Works Podczas inauguracyjnego koncertu, Just the Flip Side of the Wall, Melissa Appleton i Matthew Butcher (Post Works) stworzą nowe środowisko w przestrzeni projektu The Architecture Foundation, która będzie stanowić ramy dla serii wydarzeń które badają związek między architekturą, miastem i wydajnością.
Wystawa, która odbędzie się od 30 września do 29 października, będzie przedłużeniem prac pocztowych.
ostatnie prace Stage City (część Letniej Wystawy Royal Academy) i No Stop Statue Machine, film przedstawiający świat, w którym budynki płaczą, infrastruktura, która prowadzi ludzkie myśli i klatki schodowe, stają się maszynami do niekończących się ćwiczeń, ostatnio pokazanymi w ICA , Londyn.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Post Works zmieni konfigurację przestrzeni projektu AF z serią rekwizytów teatralnych i postaci architektonicznych, w tym olinowania, zasłon, oświetlenia i ekranów, tworząc tło, które będzie się rozwijać i przekształcać poprzez ponowną konfigurację i dodawanie w całym programie wystaw na żywo i interwencje.
Kluczem do tej wystawy jest idea, że architektura może aktywować zdarzenia oraz rekompilować i zmieniać treść; czy to w samym mieście, czy w środowisku galerii.
Wielu artystów i twórców będzie poproszonych o stworzenie nowego dzieła lub ponowne przedstawienie istniejącego, inspirowanego zmiennym środowiskiem wystawy.
Wystawa będzie gospodarzem wykładów i wykładów; kurator filmów i spektakli.
W szczególności, współpracownicy będą proszeni o pracę w tle Post Works.
instalacja, przestrzeń w AF i otoczenie miasta bezpośrednio przed galerią.
Fizyczne pozostałości interakcji zaproszonych artystów z instalacją, czy to filmem, dźwiękiem, tekstem, obiektami lub strukturami, zostaną włączone do przestrzeni, co umożliwi ewoluowanie wystawy i stanie się zapisem działań, które miały miejsce w jej obrębie.
Wybór rysunków z filmu Bez zatrzymania , Statua , Maszyna , będzie pierwszymi utworami pozostawionymi w przestrzeni po premierze, gdzie film zostanie wyświetlony.
Ta nowa instalacja nawiązuje do niedawnej współpracy The Architecture Foundation z targami 100% Design.
Post Works wygrało konkurs z zaproszonymi AF, aby zaprojektować centralny bar na tegorocznych targach.
Elementy z baru zostaną przetransportowane do pola AF Project Space na Tooley Street i ponownie skonfigurowane, aby utworzyć centralną część instalacji.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[patrz też: ile kosztuje wykopanie studni głębinowej, bricomarche jarocin, bloczki keramzytowe ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki keramzytowe bricomarche jarocin ile kosztuje wykopanie studni głębinowej