Budownictwo wczoraj i dzis : Z biblioteki Philipa Johnsona

Konserwacja Birch Books Kampania Kickstarter rozpoczęta przez właściciela Birch Books Conservation Birch Cooper obejrzy bibliotekę kolekcji Glass House Philipa Johnsona zebranych w nowej książce.
Biblioteka Philipa Johnsona: Selekcje ze szklanego domu.
Zaprojektowany jako źródło informacji dla architektów, miłośników architektury i ogółu społeczeństwa, książka będzie oświetlać wiele filozofii i ideologii, które Johnson przyczynił się do amerykańskiego modernizmu.
Wyróżnione pod osłoną będzie 100 selekcji, które zostały sfotografowane i zbadane z krótkim streszczeniem przez autorów, oprócz spisu inwentarza wszystkich książek zawartych w bibliotece Studio Philip Johnson.
Z przewidywaną datą publikacji na jesień tego roku będzie to pierwsza publikacja Birch Books Conservation.
Zawierająca ponad 350 fotograficznych ilustracji, pojemność 250 stron z pewnością będzie doskonałym dodatkiem do każdej kolekcji architektury.
Wszystkie środki ze sprzedaży książek mają zostać przekazane i ponownie zainwestowane w konserwację książek fizycznych w budynku biblioteki Library Philip Johnson, na miejscu w New Canaan, Connecticut.
.
Konserwacja birchów Odwiedźcie stronę Kickstarter tutaj i Birch Books Conservation.
.
Rezerwaty Birch Books Referencje: www.kickstarter.com, www.birchbooksconservation.org Zdjęcia: www.birchbooksconservation.org
[patrz też: brikomarsze inowrocław, fotowoltaiczne, olx głogów ]

Powiązane tematy z artykułem: brikomarsze inowrocław fotowoltaiczne olx głogów