Nowoczesna architektura : AIA zdecydowanie wzywa do mniejszego kredytu, zauważa 30% spadek zatrudnienia architektów od 2008 roku

Budowa na WTC, przez ShinyThings VIA Flickr.
Używana na licencji Creative Commons AIA opublikowała kompleksowe spojrzenie na rolę budowanego środowiska w ożywieniu gospodarczym , podkreślając sześć konkretnych kroków politycznych, które będą generować miejsca pracy i przyczynią się do rozwoju amerykańskiej gospodarki.
Zbliżając się do inicjatywy głównego prezydenta Obamy w sprawie zatrudnienia, raport cytuje ekonomistę Uniwersytetu George a Masona, Stephena J.
Millera, który twierdzi, że każdy milion dolarów w nowych wydatkach na konstrukcję ma poparcie – 28,5 etatów w pełnym wymiarze godzin, przez cały rok.
Miller i AIA obwiniają za wąskie rynki kredytowe, które blokują potencjalny postęp w tej dziedzinie.
Publikacja.
Rola wbudowanego środowiska w odzyskiwaniu.
został wydany z myślą o tym problemie.
Wysyłamy te zalecenia do przodu teraz, ponieważ czas na to, aby administracja i kongres osiągnęły prawdziwy cel stworzenia środowiska, w którym ludzie są gotowi pożyczyć. powiedział AIA prezydent Clark Manus, FAIA, cytowany w niedawnym komunikacie prasowym AIA.
Kiedy kredyt dociera do wartościowych projektów, uwalnia potencjał tworzenia miejsc pracy w amerykańskiej gospodarce.
Sześć wymienionych kroków polityki obejmuje: – Wspieranie naprawy na rynkach pożyczek niepublicznych – Przywrócenie programu obligacji budujących Amerykę – Utworzenie Narodowego Banku Infrastruktury – Szybki start w budownictwie ekologicznym i szkołach – Przejęcie projektu ustawy o transporcie powierzchniowym, która utrzymuje obecny poziom finansowania – Uchylenie Trzy procent zasiłków u źródła dla kontraktów rządowych W ostatnich latach AIA naciska na rzecznictwo rządu i zachęty finansowe dla zielonych .
problemy związane ze środowiskiem zbudowanym, ale problemy te w szczególności nie występują tutaj.
Pilna kwestia dotycząca zrównoważonego rozwoju.
nie jest już kształceniem klientów na temat wartości zielonych inwestycji i kierowaniem ich w stronę odpowiedzialnych ekologicznie wyborów.
Rzeczywiście, wydaje się, że nasze pole jest dwa największe.
Zielone.
obawy rozwinęły się w jeden złożony problem: nie jesteśmy po prostu stratą dla inwestycji klienta w zrównoważony projekt, nie ponosimy strat za inwestycje klientów.
Kropka.
Opowiadanie się o odzyskanie środków na finansowanie nieruchomości komercyjnych (przypominając nam, że wzrost przypada na wszystkie łodzie) i przypominając administracji Obamy o ich zobowiązaniu do poprawy amerykańskiej infrastruktury (która, obecnie, obejmuje obecnie szkoły przyjazne dla środowiska) jest z pewnością jednym ze sposobów pomagania aby odwrócić naszą trudną sytuację ekonomiczną (zgodnie z publikacją, zatrudnienie architektów spadło o 30% od 2008 r.).
Z drugiej strony, jeśli my jako grupa konsekwentnie zademonstrowaliśmy naszą wartość jako profesjonalistów, z których opieraliśmy się na doświadczeniu w zakresie zrównoważonego rozwoju .
był częścią, wtedy możemy nie być tak źle z bałaganu, jak my teraz.
Jako że AIA nadal opowiada się za naszym zawodem, powinna również podwoić wysiłki na rzecz doskonalenia najlepszych praktyk.
W końcu nasze bezpieczeństwo ekonomiczne opiera się zasadniczo nie na świadomości społecznej naszej praktyki, ale na naszych kompetencjach jako profesjonalistów i wartości naszych usług.
Więcej informacji na stronie: http://www.aia.org/press/releases/AIAB090858
[więcej w: żebra rozdzielcze, ile kosztuje wykopanie studni głębinowej, merkury sanok ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje wykopanie studni głębinowej merkury sanok żebra rozdzielcze