Nowoczesna architektura : Jogi dla architektów

Dzięki uprzejmości The Leewardists Nauczyć się dostosowywać i być elastycznym; to coś, co przydaje się zarówno w firmie architektonicznej, jak i studio jogi.
Codzienne ruchy, które przechodzisz jako architekt, mogą czasami wydawać się ciężką fizyczną rutyną.
Niezależnie od tego, czy wykonują zadania do pracy, czy skradają się, aby uzyskać cenne przymknięcie oka, architekci muszą nauczyć się, jak być zwinnym, aby przetrwać długie dni i noce (kawa też nie boli).
Weź udział w głębokich wdechach i wydechach, a następnie w czterech łatwych do wykonania krokach, we wspólnych stanowiskach znajdują się architekci.
Dzięki uprzejmości The Leewardists Dzięki uprzejmości The Leewardists Dzięki uprzejmości The Leewardists Dzięki uprzejmości The Leewardists Courtesy The Leewardists Dzięki uprzejmości The Leewardists Stulecia cywilizacji zbudowane na konstrukcjach zaprojektowanych przez architektów, a jednak ich głos zaginie wśród niezliczonych opowieści o władcach i armiach, a czasami zadziwiających potworach.
Leewardowcy przepisują współczesną historię naszej cywilizacji głosem tej nieuchwytnej istoty , The Architect.
Aby uzyskać więcej z The Architect Comic Series obserwuj ich na Facebooku, Instagramie lub odwiedź ich stronę internetową.
[więcej w: termostat do podłogówki, zamek magnetyczny do drzwi, rozbudowa domu projekty ]

Powiązane tematy z artykułem: rozbudowa domu projekty termostat do podłogówki zamek magnetyczny do drzwi